Cezve Kahve, Kafe ve Kiosk Franchising Fırsatını Kaçırmayın

Cezve Kahve Franchise Fırsatlarını Kaçırmayın

Cezve Kahve, kahve franchise alanında kaliteyi farklı bir tarzla ortaya koyan bir firmadır. Kahve kültürünün sahip olduğu güzellikleri ve çeşitlilikleri başarılı ve oldukça profesyonel bir şekilde ortaya koymak için hizmet veren Cezve Kahve özellikle Türk kahve kültürü alanında oldukça iddialıdır.

2011 senesinde sektörde yerini almayı başarmış olan firma, ilk şubesini İstanbul’da açarak başladığı serüvenine tüm Türkiye’ye dağılarak devam etmektedir. Müşterilerine farklı ve lezzetli kahve çeşitleri sunan firma aynı zamanda kahve bayilik alanında da yaptığı yatırımlarla kahve sektöründe yer almak isteyen girişimcilere kayda değer bir iş alanı oluşturmaktadır. Bu sayede iddialı olan ve geleceğinde başarıyı hedefleyen insanlar için bir marka desteği sağlayan Cezve Kahve, tüm aşamalarda bayiliklerini desteklemektedir. Kahve bayiliği, yatırımcılara geniş olanaklar sağlayan oldukça karlı bir iş alandır.

Ancak Cezve Kahve, kahve dükkanı alanında en özel ve farklı yapılanmalardan bir tanesidir. Kahve dünyasında yer edinmek ve başarı elde etmek için başlanması en doğru olan nokta Cezve Kahve olmaktadır.

Cezve Kahve Kiosk Franchise

Cezve Kahve Mağaza Konsepti
Franchise Kafe Konsepti

Dış Mekan (Açık Alan) Giyotin Camlı Sistem, Isıtıcılı, Tente ve kafe konseptindeki franchise türüdür.

Franchise Kiosk Konsepti

Kiosk stand konseptinde olan franchise türüdür.

Cezve Kahve Kiosk Stand Konsepti

YETKİLİ FİRMA KİMDİR?

POZİTİF YAPIM FİLMCİLİK REKLAMCILIK  HİZMETLERİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SERVİS TİPİ HANGİSİDİR ?

İki tip servis sistemimiz mevcut; self servis ve masaya servistir. Stand ve kiokslarımızda self servis uygulamamız vardır. Mağaza konseptimizde ise masaya servisimiz vardır.

CEZVE KAHVE BAYİLİKLERİNİ NERELERDE AÇIYOR?

Bize Ulaşın Ücretsiz Lokasyon Analizini Kaçırmayın

Bayilik veren kahve firmaları (franchise veren cafeler), büyüme hedeflerini belirleyerek hareket ederler. Doğru şirket ve şahıslarla, Türkiye, Ortadoğu ülkeleri ve Balkan ülkelerinin tamamında kafe bayilik ( kafe bayilikleri ) ile olmayı hedefliyoruz.

CEZVE KAHVE FRANCHİSE İÇİN UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ YATIRIM ALANLARI NERELERDİR?

Cafe bayilik (cafe franchise) sistemi, kahve sektöründe şube açmayı düşünenleri doğru yatırım alanlarına yönlendirmektedir.

Türkiye’nin her noktasında 100,000 ve üzeri nüfusa sahip il ve ilçeler cafe bayilik (cafe franchise) yatırımı için uygundur. Bu nüfus trafiğini barındıran noktalardaki AVM’ler, şehrin popüler ve kalabalık caddeleri, yeni yerleşim bölgeleri (site ve konut projelerinin yoğunlaştığı alanlar) yatırım için uygun alanlardır.

CAFE FRANCHISE ADAYLARINDA NE GİBİ ÖZELLİKLER ARIYORSUNUZ?

Franchise cafe adaylarının, iddialı, çalışkan iyi iletişim becerilerine sahip, disiplinli, sunulan iş modelini kurallarına uygun uygulayabilecek, yenilikleri takip eden, proaktif ve istekli adaylar olması gerekmektedir. Aynı zamanda bu adayların, ekonomik şartları yerine getirebilecek sermayeye sahip olması gerekmektedir.

MENÜDE BULUNAN TÜM ÜRÜNLER MERKEZDEN Mİ GELİYOR?

Evet, menüde bulunan tüm ürünler merkezden gelmektedir. Tüm şubelerde lezzet bütünlüğü sağlamak ve ideal cost maliyetini yakalayabilmek için zaten böyle bir sistem gerekli. Yiyecek grubunda bulunan tüm ürünler hazır ve sunuma uygun bir şekilde gelir.

Sistemimizin usta ihtiyacı yoktur. Ya da yiyecek ürünleri için dışarıdan satın alma ihtiyacı da yoktur. Stok sayılı ürünler gelir, stok sayılı çıkışlar olur. Menümüzde bulunan bütün içeceklerin ham maddeleri tarafımızdan gönderilir. Bu ürünlerin kullanım ölçüleri gram – oran – pompa ve diğer değerlerde ayrıntılı reçeteler ile sizlere sunulur.

Baristalarımız bayilik açılışı öncesi reçete eğitimlerine tabi tutulurlar.

BAYİLİK VEREN CAFELER ARASINDA SİZİ AYRICALIKLI KILAN NE ?

Franchising veren cafeler (isim hakkı veren cafeler ) sizlere “gümüş tabakta hazır kazanç sunmaz”. Cezve Kahve franchising sistemi, en basit haliyle ‘kutu içinde bir iş’ değildir. İddialı, çalışkan insanlara parlak bir geleceğe giden yolda yardımcı olmak için sağladığı bir araçtır”. Bu nedenle kişisel yapınız ve azminiz başarıya giden yoldaki en önemli araçtır.

Cezve Kahve, bayilerine, kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için devam eden destek sunacaktır; dolayısıyla bayiliklerin sahip olması gereken şey iş disiplini ve yetenek olacaktır. Her bayimizin, marka için büyükelçi olduğu gerçeği ile her noktayı aynı özen ile destekliyoruz.

 Eğer siz de yeterli bütçeye sahipseniz ve kazanmaya hazırsanız, karşılaşacağınız en doğru markayız. Marka karmaşasında yanlış yönlenmek, umduğunuz sonuçları size vermeyebilir. Unutmayın ki;  doğru başlamazsanız, doğru bitiremezsiniz.

BEN DE CEZVE KAHVE FRANCHİSE AİLESİNE KATILMAK İSTİYORUM. NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Prestij ile kazancı birlikte hissedeceğiniz, Cezve Kahve ailesine hoşgeldiniz. Bulunduğunuz şehre, seçkin ve tanınan bir yer kazandırmanın yanı sıra, geliştireceğiniz sosyal çevreniz ile keyifli bir kazanç sürecine başlıyorsunuz.

Bize hemen 0532 731 38 61 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki franchising formunu doldurun, biz sizi arayalım.

Cezve Kahve franchise veren kahve zincirleri arasında öncü ve özel bir marka olarak hizmet veriyor.

Müşterilerinin oldukça keyifli bir durağı olan Cezve Kahve, kahve çeşitleri alanında sahip olduğu zenginlikle oldukça başarılı hizmetler sunmaktadır. Menüde yer alan tüm ürünlerin merkezden gelmesi, her şube için standardın yakalanması anlamına gelmektedir. Bu sayede müşterilerin beğenisine sunulan tüm ürünlerin aynı kalitede olması sağlanmaktadır. Lezzet bütünlüğü bakımından oldukça önemli olan bu detay, Cezve Kahve için en önemli kıstaslardan biridir.

Cezve Kahve, kahve franchising alanında oldukça önemli standartlara sahiptir. Franchise cafe adayları bu standartlara uygunluk göstermelidirler. Bu sayede her şube ve bayilik işinde başarılı bir şekilde ilerleme kaydederken, aynı zamanda müşterilere verilen hizmetin kalitesi de her daim yüksek olmaktadır.

Öncelikle franchising almak isteyen adaylar oldukça iyi iletişim becerilerine sahip olmalıdır. Aynı zamanda yeniliklerin takip edilmesi ve adayların iş konusunda oldukça istekli olmaları da en önemli kıstaslar arasında yer almaktadır.

Kaliteli bir iş yapabilmek için bütçe de büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple aday olacak kişiler aynı zamanda ekonomik koşulları yerine getirebilecek sermayeye de sahip olan kişiler olmalıdır. Cezve Kahve, müşteri memnuniyetini ve kaliteli bir yapılanmayı en önde tutan kahve franchise veren firmalar arasında yer almaktadır.

Cezve Kahve kahve standı, ülkemizde kişi başına kahve tüketimi miktarı yüksek olduğu için yılda pek çok kişinin ziyaret ettiği bir standdır. Bu nedenle kahve standı bayilik alanında da oldukça rağbet görmektedir. Değerli yatırımcılarla birlikte yaygın bir kahve firması olmayı planlayan Cezve Kahve, her bayisinde aynı standartları ve kaliteyi sunmaya dikkat etmektedir.

 

3.Nesil Kahvecilik Devrinde Franchise Fırsatı

Bu sayede kusursuz bir lezzet ve hizmet politikası oluşturmaktadır. Türk kahve kültüründeki zengin tatları müşterilerine özenle sunan firma aynı zamanda sahip olduğu profesyonel yetkinliklerle de uluslararası bir kahve anlayışını oluşturmaktadır.

Türk kahvesi, filtre kahve, espresso, latte gibi zengin kahve çeşitlerinin yanı sıra kahvaltı, atıştırmalık ve diğer içecekler alanında da oldukça başarılı bir menüye sahiptir. Sahip olduğu bu zengin menü ve profesyonel hizmet anlayışıyla hoş sohbetlerin ve buluşmaların keyifli durağı olan Cezve Kahve franchise kahve markaları arasında oldukça özel bir yer edinmiştir.

Sisteme güçlü bir şekilde bağlı olmak ve sunulacak olan iş modelini başarıyla uygulamak isteyen kişiler kahve bayiliği verenler firmalar arasından Cezve Kahve’yi seçmektedir. Tüm bayilerde elde edilen standartlar ve üstün kalite, markayla birlikte iş yapan kişilere iyi bir gelir kaynağı oluşturacaktır.

Kahve zincirleri franchise alanında oldukça özel bir yatırım alanı sunan Cezve Kahve, kaliteyle iç içe geçmiş bir marka olarak yatırımcılara bayilik veriyor. Bu haliyle kahve sektöründe farklı bir boyuta ulaşmıştır.

Avm kahve standı alan bayiliğinden franchising alan yatırımcılara kadar herkese kahve tecrübesini ve profesyonelliğini aşılayan Cezve Kahve, yatırımcılarına gerekli olan her türlü eğitimi vermekte, kahveyle ve satışla ilgili olarak onları her açıdan desteklemektedir.

Cezve Kahve ailesine katılmak ve kahve dünyasının eşsiz lezzetlerini başarılı bir şekilde sunmak isteyen herkes var olan iletişim numaralarından yetkili kişilere ulaşabilmektedir.

Kahve franchise bedeli ve diğer tüm detaylar hakkında gerekli olan tüm bilgiler kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Kahvesiz yapamayanların ve kahvede girişim fırsatı arayanların ortak adresi olan Cezve Kahve, her iki durum içinde kalitenin tek adresi olmaktadır.

Franchise Mağaza Konsepti

 

Dış Mekan (Açık Alan) Giyotin Camlı Sistem, Isıtıcılı, Tente – m² 

Royality Bedeli İlk Altı Ay Alınmayacaktır. 

Franchise Yetkilisi

Gsm: 0532 731 38 61

KİOSK KONSEPTİ

FRANCHİSE – KİOSK -STAND

(Royality Bedeli İlk  Altı Ay Alınmayacaktır. Altı Aydan İtibaren 500 TL.)

Franchise Yetkilisi: 0532 731 38 61